Faaliyetler


Tefekkür Düşünce Merkezi, kurulduğu günden itibaren gerek dijital alanda gerekse matbuat alanında çeşitli faaliyetlere imza atmıştır.

İlk faaliyet olarak Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi eski dekanı Profesör Doktor Mustafa Samastı’nın daha önce çeşitli mecralarda yayınlanan yazıları derlenerek ‘Bir Bilge Hekim'in Zamana Şahitliği’ adı altında neşredilmiştir.

Yine Afiyet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Selahattin Semiz'in daha önce çeşitli mecralarda yazdığı yazılar ve bu kitap için kaleme aldığı yazılar bir araya getirilerek ‘Bir Başhekimin Hayata Dair Notları’ adı altında kitaplaştırılarak Tefekkür Düşünce Merkezi olarak neşredilmiştir.


TEFEKKÜR DÜŞÜNCE MERKEZİNİN PROJE SUNMA GÖRÜŞMELERİ DEVAM EDİYOR‘KARZ-I HASEN UYGULAMASININ ÜLKEMİZDE İCRASI ve YAYGINLAŞTIRILMASI’ KONULU TOPLANTI YAPILDIBilgelerle Müşavere Toplantıları Devam EdiyorKudüs Konulu Menkıbeler Sosyal MedyadaKudüs İçin Ne Yapılabilir? Beyin Fırtınası Toplantısı Yapıldı‘Ele Ele Eylemi’ Belgeseli Hazırlık ÇalışmasıKutupyıldızı Yöneticilerinden Tecrübe PaylaşımıProf. Dr. Sami Şener İle Rapor Görüşmesi Yapıldı
Güncel Haberler